۰۶ مهر ۱۳۹۶
مهر ۶, ۱۳۹۶

لیپوماتیک

مهر ۶, ۱۳۹۶ ۰ دیدگاه

لیپوماتیک

روش های زیادی برای لاغری های مصنوعی وجود دارد مانند ساکشن ویا لیزر لیپولیز . لیپوماتیک را به عنوان یک روش تازه برای تخلیه چربی از بدن می توان نام برد که در مقایسه با روش های قبل دارای قابلیت های متفاوت تر و بهتری می باشد.
محققان و افرادی که به دنبال رفع نیازهای جدید و رقابت در بازار هستند همیشه درحال به روز رسانی و ابداع وسایل و تجهیزات و رفع عیوب های روش ها وتجهیزات گذشته اند. دستگاهی که هم عوارض کمتری داشته باشد هم آسانتر و بهتر باشد .
و اما باید بدانید که جدید ترین راه برای راحت شدن از چربی های اضافی بدن لیپوماتیک می باشد.


جالب است بدانید که این روش به صورت سرپایی انجام می شود و به بیهوشی نیازی نبوده و اثر تخلیه و راحت شدن از حجم زیادی از چربی ها تنها در یک جلسه روشن خواهد بود.

درد، کبودی و ورم ناشی از لیپوماتیک در مقایسه با روش های قبل بسیار کمتر بوده و خطر ایجاد آمبولی به حداقل رسیده است. دو مزیت روش لیپوماتیک این است که بر خلاف بسیاری از باورهای نادرست مبنی بر شل شدن و افتادگی پوست پس از تخلیه،باید بگوییم که پوست را سفت کرده ونکته دیگر اینکه کاهش سایز ناشی از لیپوماتیک تا مدت ها پس از عمل ادامه میابد و موجب از بین رفتن سلولیت نمی شود.
با استفاده از رژیم، ورزش و عوامل زیادی می توان سایز بدن را در یک محدوده سالم نگه داریم . اما رسیدن به سایز متناسب در همه افراد به همین راحتی ها امکان پذیر نیست.
لیپوماتیک برای خانم هایی که تابحال زایمان نکرده اند بسیار بهتر جواب می دهد تا افرادی که زایمان انجام داده اند زیرا امکان فیبروز در بافت زیر پوست به دلیل استفاده نکردن از لیزر و عدم ایجاد حرارت در بافت چربى بسیار کم است .
همچنین می بایست گفت که لیپوماتیک نسبت به روش های دیگر براى افرادى که قبلا ساکشن و یا لیپولیزر شده اند و بافت چربى آن ها سفت و فیبروز شده است مناسب تر است.
لازم به ذکر است که تاییدیه دستگاه لیپوماتیک توسط سازمان غذایی دارویی آمریکا اف دى آ تایید داده شده است ،عمل لیپوماتیک به عنوان یک روش تخلیه چربی نسبت به روش های دیگر بی خطرتر و موثرتر و دقیق تر بوده و این امکان را می دهد که حجمی از چربی های زائد تخلیه شده و از بین بروند .
روش کار Lipomatic بدین گونه می باشد که ابتدا از تخریب سلول های چربی شروع کرده البته این تخریب توسط حرکت فیزیکی لرزش انجام می شود نه با اشعه و بدین صورت کانولا بصورت امولسیون در آمده و سپس دستگاه این چربی امولسفیه را به آرامی برای پیکر بندی بدن از بدن خارج و تخلیه می شود. روش سنتی لیپوساکشن دارای مشکلات بوده که خوشبختانه این مشکلات در لیپوماتیک برطرف گردیده است و سیستم ایمنی تعبیه شده آن وظیفه محافظت از بافت های عصبی ،رگهای خونی و ماهیچه های بدن را برعهده دارد .درصد رضایت بخشی در این عمل به دلایل زیر نسبتا بالا می باشد
– عمل لیپوماتیک موجب کم کردن سایز وحجم و هم چنین فرم دادن به بدن می شود.
– این عمل نسبت به سایر عمل های لاغری بسیار راحت بوده است.
– میتوان به جرات گفت که عمل لیپوماتیک دارای کمترین عارضه است.