۱۵ بهمن ۱۳۹۷
بهمن ۱۵, ۱۳۹۷

جراح فک و صورت

بهمن ۱۵, ۱۳۹۷ ۰ دیدگاه

جراح فک و صورت

افرادی که به دلایل مختلف مانند بیماری یا تصادف و غیره دچار مشکلاتی در فک و صورت خود شده اند یا قصد انجام جراحی های زیبایی صورت را دارند بهتر است برای به دست آوردن نتیجه ایده آل به بهترین جراح فک و صورت مراجعه کنند.

برای انتخاب یک جراح فک و صورت می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا درگوگل بهترین جراح فک و صورت شیراز را جستجو نمایید.

پس از تهیه لیستی از بهترین جراحان فک و صورت در شهر خود درباره آن ها تحقیق کرده و پس از آن برای مشاوره نزد بهترین آن ها بروید.

در جلسه مشاوره مشکلات و انتظارات خود را از انجام جراحی فک و صورت به جراح مورد نظر خود بگویید تا به درستی شما را راهنمایی نماید.

برای اطمینان از انتخاب جراح زیبای فک و صورت مورد نظر می توانید نمونه کارهای او را مشاهده کنید.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر سلمان شاکری می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

 

 

 

 

ویژگی های یک جراح فک و صورت خوب

 

یک جراح زیبایی فک و صورت باید سلامت بیمار را اولویت کار خود قرار دهد و صرفا به فکر منافع شخصی خود نباشد.

در صورتی که بیمار قصد انجام جراحی های زیبایی صورت را دارد به درستی او را راهنمایی کند و با توجه به آناتومی صورت او بهترین مدل را به او پیشنهاد دهد.

یک جراح خوب در صورتی که بیمار انتظارات نامعقولی از انجام جراحی زیبایی صورت داشت باید او را متقاعد نماید و در صورتی که بیمار متقاعد نشد از انجام جراحی او بپرهیزد.

صبور باشد و تمامی نکات مربوط به مراقبت های قبل و بعد از آن را به بیمار توضیح دهد و از بیمار بخواهد برای به دست آوردن نتیجه ایده آل آن ها را رعایت کند.

 

خدماتی که یک جراح فک و صورت ارائه می کند:

 

درمان ضایعات پاتولوژی فک و صورت

جراحی زیبایی فک

جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی گوش

جراحی ایمپلنت دندان و پروتز گونه و چانه

لیفت صورت ، پیشانی و ابرو

درمان شکستگی های استخوان صورت

زاویه سازی صورت

تزریق ژل ، بوتاکس و چربی

جوانسازی صورت و غیره

 

درباره هر یک از موارد فوق مقاله جامعی تهیه شده و در وب سایت موجود است که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آن ها مراجعه کنید و در صورت داشتن سوال از طریق وب سایت یا اینستاگرام سوالات خود را از دکتر سلمان شاکری پرسیده و پاسخ آن را دریافت کنید.

 

 

دکتر سلمان شاکری

متخصص و جراح فک و صورت

جراح زیبایی صورت و بینی