۰۵ فروردین ۱۳۹۸
فروردین ۵, ۱۳۹۸

جراح بینی کرج

فروردین ۵, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

جراح بینی کرج

امروزه عمل جراحی بینی از شایع ترین عمل های زیبایی می باشد و انتخاب جراح بینی از مهمترین و اولین اقدام برای انجام این عمل است که در نتیجه جراحی بینی اهمیت بسزایی دارد.

جراحی بینی به منظور رفع ایرادات تنفسی و ظاهری انجام میگیرد ، در نتیجه بینی متناسب با دیگر اجزای صورت ، چهره ای زیبا را حاصل می نماید.

جراح بینی
نحوه انتخاب جراح بینی در کرج

جراحی بینی جزو عمل های اورژانسی نمی باشد به همین دلیل بهتر است فرد برای انتخاب جراح بینی خود عجله نکند و با انجام تحقیقات لازم اقدام به انتخاب بهترین جراح بینی نماید تا نتایج مطلوب و رضایت بخشی را حاصل نماید.

 

فرد ابتدا با خواندن مقالات جراحی بینی اطلاعات خود را افزایش دهد و در نتیجه با آگاهی کامل و انتظارات معقولانه تری اقدام به جراحی بینی خود نماید.
فرد متقاضی با مراجعه به سایت های پزشکی جراحان بینی می تواند از میزان تحصیلات ، سوابق مفید ، تخصص ، و درباره دیدگاه جراح بینی اطلاعات کسب نماید.
با مراجعه حضوری به مطب و مشاهده بیماران قبلی و صحبت کردن با آنها میزان رضایتشان از انجام جراحی بینی را جویا شوید و با مشاوره ای که با پزشک جراح انجام می دهید انتظارات خود را بیان کنید.
در پایان با در نظر گرفتن معیارهای مختلف انتخاب خود را با اطمینان به جراح بینی نهایی کنید.
قابل توجه است که نتیجه مطلوب حاصل از جراح بینی در راستای انتخاب صحیح بهترین جراح بینی می باشد.

ویژگی بهترین جراح بینی

جراح بینی بدون در نظر گرفتن منافع مالی باید سلامت فرد را اولویت قرار دهد.
جراح بینی با دادن دیدگاه کلی به فرد باید اعتماد فرد را جلب نماید ، چرا که بین اعتماد به جراحی بینی و رضایت از عمل بینی رابطه مستقیم وجود دارد.
جراح بینی خوب باید سوابق مورد رضایت زیادی در جراحی زیبایی بینی مختلف داشته باشد.
جراح بینی با تجربه باید با تلفیق علم پزشکی و آگاهی از زیبایی شناختی توانایی انجام جراحی انواع بینی با مشکلات مختلف را داشته باشد.
جراح بینی با مهارت باید با صبوری به سوالات فرد پاسخ دهد و به خواسته و انتظار فرد از انجام جراحی بینی توجه نماید و با توجه به نوع ساختار و پوست بینی و نظر خود روش مناسبی برای رسیدن به بهترین نتیجه را انتخاب نماید و فرد را از نتیجه جراحی بینی متقاعد سازد.
در پایان جراح بینی باید درباره اقدامات قبل و مراقبت های بعد از جراحی بینی به فرد توضیحات لازم را داده باشد.